Zaproszenie na spotkanie sieci współpracy i samokształcenia

Opublikowano: poniedziałek, 27, luty 2017 14:51
Katarzyna Szpakowska

Zapraszamy nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej pracujących w przedszkolach, oddziałach przedszkolnych przygotowujących do rozpoczęcia nauki w klasie I szkoły podstawowej oraz nauczycieli klas I-III uczestniczących w sieci współpracy i samokształcenia „Wspomaganie rozwoju dziecka młodszego” na spotkanie warsztatowe zorganizowane przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Bielsku Podlaskim.

 

Terapia ręki w pracy z dzieckiem w wieku przedszkolnym i szkolnym.

 

Zajęcia odbędą się w dniu 07.03.2017 r. (wtorek) w sali konferencyjnej Domu Nauczyciela, w Bielsku Podlaskim ul. 11 Listopada 4. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14.00. Przewidywany czas trwania około 2 godziny.

 

Zajęcia poprowadzi Pani Maria Marciniak – Kraśko – logopeda z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Bielsku Podlaskim.

 

Prosimy o przekazanie powyższych informacji nauczycielom uczestniczącym w sieci współpracy i samokształcenia „Wspomaganie rozwoju dziecka młodszego” oraz telefoniczne lub mailowe potwierdzenie udziału w zajęciach do dnia 06.03.2017 r. Numer telefonu poradni: (0-85) 833 26 74, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; mail sieci: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Serdecznie zaprasza Dyrektor P P-P w Bielsku Podlaskim Barbara Szpalerska