Zapraszamy nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej pracujących w przedszkolach, oddziałach przedszkolnych przygotowujących do rozpoczęcia nauki w klasie I szkoły podstawowej oraz nauczycieli klas I-III uczestniczących w sieci współpracy i samokształcenia „Wspomaganie rozwoju dziecka młodszego” na szkolenie zorganizowane przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Bielsku Podlaskim.

 

Temat szkolenia: Wpływ przetrwałych odruchów pierwotnych na rozwój i funkcjonowanie dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

 

Szkolenie poprowadzi Pani Maria Marciniak – Kraśko - logopeda

 

Zajęcia odbędą się w dniu 14.11.2018 r. (środa) w sali konferencyjnej Domu Nauczyciela, w Bielsku Podlaskim ul. 11 Listopada 4. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14.00. Przewidywany czas trwania około 2 godziny.

 

Prosimy o  telefoniczne lub mailowe potwierdzenie udziału w zajęciach do dnia 13.11.2018 r. Numer telefonu poradni: (0-85) 833 26 74, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Serdecznie zaprasza Dyrektor P P-P w Bielsku Podlaskim Barbara Szpalerska

Misja poradni

Poradnia realizuje kierunki i cele działania zawarte w Statucie PP –P, bazując na wyspecjalizowanej i wysoko wykwalifikowanej kadry pracowniczej ( prawie wszyscy pracownicy mają stopień nauczyciela dyplomowanego) i dalej podnoszą swoje kwalifikacje i  zaangażowaniu pracowników w pracę placówki, w oparciu o roczny plan pracy PP – P. Cele są zawarte w statucie.