Serdecznie witam i pozdrawiam wszystkich logopedów z powiatu bielskiego. Informuję o wznowieniu działalności sieci współpracy i samokształcenia logopedów w roku szkolnym 2018/2019


Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Bielsku Podlaskim zaprasza logopedów z powiatu bielskiego na spotkanie sieci współpracy i samokształcenia, które odbędzie się 19.11.2018r. (poniedziałek) o godzinie 14.00 w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bielsku Podlaskim przy ul. 3-go Maja 17.

 

Cele spotkania:
1. Część szkoleniowa "Wpływ odruchów pierwotnych na rozwój mowy i funkcjonowanie dziecka".
2. Szeroka dyskusja na w/w oraz omówienie spraw bieżących.

 

Spotkanie poprowadzi mgr Maria Marciniak-Kraśko - koordynator sieci,
osoby wspomagające: mgr Bożena Konobrocka- logopeda,
Prosimy o przekazanie powyższych informacji logopedom oraz telefoniczne lub mailowe potwierdzenie udziału w zajęciach do dnia 19.11.2018r.
Numer telefonu poradni: (0-85) 833 26 74,
mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Serdecznie zaprasza dyrektor P P-P w Bielsku Podlaskim Barbara Szpalerska

Misja poradni

Poradnia realizuje kierunki i cele działania zawarte w Statucie PP –P, bazując na wyspecjalizowanej i wysoko wykwalifikowanej kadry pracowniczej ( prawie wszyscy pracownicy mają stopień nauczyciela dyplomowanego) i dalej podnoszą swoje kwalifikacje i  zaangażowaniu pracowników w pracę placówki, w oparciu o roczny plan pracy PP – P. Cele są zawarte w statucie.