Kierując się przepisami prawa oświatowego oraz mając na uwadze zdrowie dzieci, rodziców i personelu informujemy, że od dnia 25.03.2020  realizujemy nasze zadania z wykorzystaniem metod i technik pracy na odległość. Prosimy o kontakt z nami głównie za pomocą technik telekomunikacyjnych.

 

Specjaliści są do Państwa dyspozycji podczas dyżurów pod numerem telefonu:

(86) 833-26-74

 

Mogą Państwo także pisać do nas na nasz adres mailowy:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dyżury telefoniczne psychologów w poradni:

poniedziałek 12.00-15.30

wtorek 12.00-15.30

środa 9.00-14.00

czwartek 12.30-15.30

piątek 8.00-15.30

 

Szanowni Państwo

To trudny czas dla nas wszystkich, czas wielu prób. Zaadoptowanie się do poczucia zagrożenia i lęku, konieczność reorganizacji życia, wprowadzenia wielu znaczących zmian. Jest to tez czas, abyśmy zmobilizowali się do działania i nie popadli w apatię. Działania i plany to elementy, które powinny nadać kształt i sens naszym dniom, ponieważ poczucie przewidywalności pomoże nam uniknąć zniechęcenia i poczucia bezradności. Nie pozwólmy, aby myśli o epidemii przejęły nad nami kontrole. Spróbujmy kontrolować myśli negatywne. Dozujmy informacje o epidemii; wystarczy tylko kilka na dzień. Podtrzymujmy kontakty społeczne przez telefon, komunikatory.

 

Na naszej stronie internetowej będziemy na bieżąco zamieszczać materiały, karty pracy do pobrania dla dzieci objętych terapią pedagogiczną, logopedyczną i psychologiczną.

 

Już dziś można skorzystać z zakładki dla rodziców i pobrać karty pracy logopedycznej do poszczególnych głosek.

 

Na czas wspólnego pobytu z dzieckiem w domu poniżej zamieszczamy gry, zabawy, zestawy ćwiczeń do usprawniania percepcji wzrokowej, koordynacji wzrokowo – ruchowej, pamięci słuchowej, koordynacji słuchowo – ruchowej, ćwiczeń usprawniających aparat artykulacyjny, rozwijających mowę i myślenie dziecka, orientację przestrzenną, motorykę dużą i małą.

 

Dyrektor Poradni: Barbara Szpalerska

Misja poradni

Poradnia realizuje kierunki i cele działania zawarte w Statucie PP –P, bazując na wyspecjalizowanej i wysoko wykwalifikowanej kadry pracowniczej ( prawie wszyscy pracownicy mają stopień nauczyciela dyplomowanego) i dalej podnoszą swoje kwalifikacje i  zaangażowaniu pracowników w pracę placówki, w oparciu o roczny plan pracy PP – P. Cele są zawarte w statucie.