Zaproszenie na spotkanie sieci współpracy i samokształcenia "Wspomaganie rozwoju dziecka młodszego"

 

Dyrektorzy Szkół i Przedszkoli z rejonu działania Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bielsku Podlaskim

 

Zapraszamy nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej pracujących w przedszkolach, oddziałach przedszkolnych przygotowujących do rozpoczęcia nauki w klasie I szkoły podstawowej oraz nauczycieli klas I-III zainteresowanych uczestnictwem w sieci współpracy i samokształcenia „Wspomaganie rozwoju dziecka młodszego” na pierwsze spotkanie informacyjno – konsultacyjne zorganizowane przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w  Bielsku Podlaskim.

 

Porządek spotkania

  • Przedstawienie celu i ustalenie zasad działania sieci współpracy i samokształcenia.
  • Prezentacja „Dziecko zdolne”.
  • Wymiana doświadczeń, dyskusja.
  • Diagnoza potrzeb członków sieci.

 

Zajęcia odbędą się w dniu 19.11.2015 r. (czwartek) w  sali konferencyjnej Domu Nauczyciela, w Bielsku Podlaskim ul. 11 Listopada 4.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14.00. Przewidywany czas trwania około 2 godziny.

 

Spotkanie poprowadzą: mgr Alicja Malinowska – Smotek (koordynator sieci) oraz
mgr Katarzyna Szpakowska (moderator sieci).

 

Prosimy o przekazanie powyższych informacji nauczycielom oraz telefoniczne lub mailowe potwierdzenie udziału w zajęciach do dnia 17.11.2015 r. Numer telefonu poradni: (0-85) 833 26 74, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Serdecznie zaprasza

Dyrektor P P-P w Bielsku Podlaskim

Barbara Szpalerska

Misja poradni

Poradnia realizuje kierunki i cele działania zawarte w Statucie PP –P, bazując na wyspecjalizowanej i wysoko wykwalifikowanej kadry pracowniczej ( prawie wszyscy pracownicy mają stopień nauczyciela dyplomowanego) i dalej podnoszą swoje kwalifikacje i  zaangażowaniu pracowników w pracę placówki, w oparciu o roczny plan pracy PP – P. Cele są zawarte w statucie.